Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cadru de patiserie dreptunghiular, extensibil, din inox. Se foloseste pe o placa de cuptor si permite elaborarea usoara de prajituri compuse din mai multe straturi de crema si... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatmoext_840450 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
217,90 Lei
Fara TVA: 183,11 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | deschidere maxima: 21x40cm |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 0,810 kg |
| Inaltime | 7,5 cm |
| Latime | 12 cm |
| Lungime | 22 cm |
| Material principal | inox |