Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Mixer-tocator profesional 2 in 1, foarte rapid si puternic (300 W), ce permite sfaramarea oaselor si carcaselor de pasari, taierea carnii, a fructelor, legumelor, branzeturilo... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matcutpr_363908 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
3.737,90 Lei
Fara TVA: 3.141,09 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | cuva de 20x11 cm |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 11,85 kg |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | inox |
| Putere (W) | 300 |
| Rotatii (trs/min) | 1400 |
| Voltaj (V) | 230 |