Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cucta ovala din fonta emailata, cu capac, 36x22 cm, 2 litri. Compatibila cu toate plitele, inclusiv prin inductie. Dimensiuni totale: lungime 36,3 cm x latime 22 cm x inaltime... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustcof28_139403 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
413,90 Lei
Fara TVA: 347,82 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 2 |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 5,25 kg |
| Inaltime | 17,4 cm |
| Latime | 22 cm |
| Lungime | 36,3 cm |
| Material principal | fonta |