Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Presa pentru pulpa, din inox, permite obtinerea unui cilindru compact si uniform de pulpa, pentru o feliere usoara. Mod de utilizare: - Introduceti pulpa in cilin... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matprpou_916105 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.124,90 Lei
Fara TVA: 1.785,63 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lungimea cilindrului: 20cm |
| Diametru | 8,8 cm |
| Greutate neta | 1,335 kg |
| Lungime | 25,5 cm |
| Material principal | Inox |