Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fundul de lucru din bambus, cu bordura si rezerva, se fixeaza pe marginea mesei si permite lucrul aluatelor sau realizarea oricarui fel de taiere.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | couplb40_829934 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
229,90 Lei
Fara TVA: 193,19 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 2,180 kg |
| Inaltime | 4 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | bambus |