Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Foarfeca pentru crustacee se foloseste pentru taierea carapacelor, sfaramarea clestilor crustaceelor, sectionarea inelele, sau degaja cu usurinta cozile de languste sau de hom... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poiciscr_814457 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
286,90 Lei
Fara TVA: 241,09 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 0,13 kg |
| Inaltime | 0,6 cm |
| Latime | 4 cm |
| Lungime | 18,2 cm |
| Material principal | inox |