Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Capac oval din fonta, de culoare negru mat. Capacul prezinta pe interior mici proeminente, asigurandu-se astfel pastrarea in interior a umiditatii. Datorita acestor cara... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | fonmcvom_338914 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
123,90 Lei
Fara TVA: 104,12 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | negru mat |
| Diametru | 12 cm |
| Greutate neta | 0,2 kg |
| Grosime | 4 mm |
| Inaltime | 3,5 cm |
| Latime | 9 cm |
| Lungime | 12 cm |
| Material principal | fonta emailata |