Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Vandute la set de 12 bucati, aceste chiurete din otel inoxidabil va permit sa scoateti cu usurinta molustele din cochiliile lor. Capatul este curbat pentru a agata melc... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matcurbb_532752 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
85,90 Lei
Fara TVA: 72,18 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 0,02 kg |
| Inaltime | 0,2 cm |
| Latime | 0,9 cm |
| Lungime | 19,6 cm |
| Material principal | inox |