Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Spatula de amestecat, din lemn, lata si groasa, cu varf tesit, permite amestecarea si agitarea oricaror feluri de preparate (bere, paella, cascaval topit, etc.). Lungime... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matmel12_743276 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
110,90 Lei
Fara TVA: 93,19 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | inaltimea partii latite: 12cm; grosime: 2cm |
| Culoare | maro |
| Greutate neta | 0,13 kg |
| Latime | 7 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Material principal | lemn brut |