Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Castron pentru patiserie perfect pentru baterea spuma a albusurilor. Realizat din cupru masiv cu 2 manere. Diametru: 30 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | mfcbasbl_987198 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.145,90 Lei
Fara TVA: 962,94 Lei |
| Atribute | |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate neta | 1,88 kg |
| Grosime | 1 mm |
| Inaltime | 15 cm |
| Material principal | cupru masiv |