Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratar pe gaz de 3000W, din otel, cu picioare, cu placa de fonta de 38x38 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recplgaz_183437 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.030,90 Lei
Fara TVA: 866,30 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | placa de gatit din fonta |
| Culoare | negru |
| Greutate neta | 12,65 kg |
| Inaltime | 69 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | otel |
| Putere (W) | 3000 |