Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Forma conica pentru pentru formarea de branzeturi de circa 300 de grame. Diametru superior: 12 cm Diametru inferior: 8,5 cm Inaltime: 6,5 cm... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | frofoc30_796254 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
7,90 Lei
Fara TVA: 6,64 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Diametru | 12 cm |
| Greutate neta | 25 g |
| Inaltime | 6,5 cm |
| Material principal | plastic |