Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie rotunda, cu diametrul de 32 cm, cu cupa lyoneza. Caracteristici: - realizata din otel cu 99% fier pur, cu grosime de 2,5 mm - captusita cu un strat de... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poegbe32_985161 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
332,90 Lei
Fara TVA: 279,75 Lei |
| Atribute | |
| Diametru | 32 cm |
| Greutate neta | 2,49 kg |
| Inaltime | 5,5 cm |
| Lungime | 57 cm |
| Material principal | fier |