Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru din lemn de tei si fag ce se fixeaza pe blatul dvs. de lucru sau pe o masa, cu ajutorul unei borduri simple, care impiedica fundul sa fie impins. Suprafat... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | patpla80_717436 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
323,90 Lei
Fara TVA: 272,18 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 4,8 kg |
| Inaltime | 2 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Material principal | tei |