Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de taiat, din bambus, cu uluc si compartiment pentru suc. In stare naturala, bambusul are calitati uimitoare, insa, odata presat, devine mai dens si mai dur decat s... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | couplb30_273903 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
123,90 Lei
Fara TVA: 104,12 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 0.700 kg |
| Inaltime | 1.7 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material principal | bambus |