Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie din tabla neagra lucioasa cu diametru de 46 cm. Este ideala pentru gatirea preparatelor de tip paella.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustpap46_803586 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
80,90 Lei
Fara TVA: 67,98 Lei |
Tigaie din tabla neagra lucioasa cu diametru de 46 cm. Este ideala pentru gatirea preparatelor de tip paella.
- Dispune de 2 toarte/manere
- Pentru circa 12 persoane
- Pentru toate plitele, inclusiv pentru cele prin inductie
| Atribute | |
| Culoare | negru |
| Diametru | 46 cm |
| Greutate neta | 1,970 kg |
| Inaltime | 4,3 cm |
| Material principal | tabla neagra |