Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala cu capac, din tabla emailata, diam. 20 cm, 2,5 litri.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustpoe20_125224 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
210,90 Lei
Fara TVA: 177,23 Lei |
| Atribute | |
| Diametru | 20 cm |
| Greutate neta | 1,015 kg |
| Inaltime | 13 cm |
| Lungime | 32 cm |
| Material principal | tabla emailata |