Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oala-minune din aluminiu de 3-4 mm, cu maner din inox, diametru de 26 cm, inaltime de 15 cm, 8 litri. Pentru toate plitele... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustfta26_738386 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
233,90 Lei
Fara TVA: 196,55 Lei |
Oala-minune din aluminiu de 3-4 mm, cu maner din inox, diametru de 26 cm, inaltime de 15 cm, 8 litri. Pentru toate plitele, cu exceptia celor prin inductie.
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Capacitate (litri) | 8 |
| Culoare | alu |
| Diametru | 26 cm |
| Greutate neta | 1,080 kg |
| Inaltime | 15 cm |
| Material principal | aluminiu |