Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tava de copt dreptunghiulara, din aluminiu de 3-4 mm, de 45x30 cm, inaltime de 10 cm.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustpfa45_129332 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
358,90 Lei
Fara TVA: 301,60 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 1,885 kg |
| Inaltime | 10 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Material principal | aluminiu |