Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cucta ovala, 40x28 cm, cu capac. Cucta din aluminiu, cu toarte din inox. Pentru toate plitele, cu exceptia celor prin indu... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | mfaco402_893314 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
530,90 Lei
Fara TVA: 446,13 Lei |
Cucta ovala, 40x28 cm, cu capac. Cucta din aluminiu, cu toarte din inox. Pentru toate plitele, cu exceptia celor prin inductie.
| Atribute | |
| Greutate neta | 2 kg |
| Grosime | 3 mm |
| Inaltime | 16 cm |
| Latime | 28 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | aluminiu |