Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Spatula de patiserie, rezistenta la temperaturi foarte inalte, va permite sa va razuiti recipientele, indiferent de forma lor, chiar daca preparatele dvs. sunt foarte fierbint... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatmht24_230013 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
98,90 Lei
Fara TVA: 83,11 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | plastic |
| Greutate neta | 75 g |
| Latime | 5,5 cm |
| Lungime | 25,5 cm |
| Material principal | cauciuc |