Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie cu gratar, patrata, 28 x 28 cm, din fonta. Maner din inox rece. Potrivita pentru toate plitele, inclusiv prin inductie. Garantie 25 ani pentru pies... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | poegci28_969465 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
358,90 Lei
Fara TVA: 301,60 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Greutate neta | 3,5 kg |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 29 cm |
| Lungime | 53,5 cm |
| Material principal | fonta |