Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Lighean landez (din regiunea Lande) pentru untura, din aluminiu de 3-4 mm, cu diametrul de 40 cm, inaltime de 17 cm, 15 litri. Manere reci, din inox. Ideal pentru dulceturi, c... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustbla40_143437 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
241,90 Lei
Fara TVA: 203,28 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Capacitate (litri) | 15 |
| Diametru | 40 cm |
| Greutate neta | 1,380 kg |
| Inaltime | 17 cm |
| Material principal | aluminiu |