Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest ceaun din inox de 9 litri, va permite sa pregatiti compoturi, supe, dulceturi. Ceaunul este dotat cu o toarta mare, un maner lateral si cioc de turnare, pentru a u... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | bascfin9_478080 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
821,90 Lei
Fara TVA: 690,67 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | diametru inferior: 20cm |
| Capacitate (litri) | 9 litri |
| Diametru | 30 cm |
| Greutate neta | 2,290 kg |
| Inaltime | 24 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Material principal | inox |