Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru pentru macelarie, din fibra de lemn verticala, cu picioare, conceput pentru a absorbi socurile, in momentul transarii. Grosimea fundului: 20 cm Dime... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubit42_205646 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.873,90 Lei
Fara TVA: 2.415,04 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 35 kg |
| Grosime | 20 cm |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | lemn de acacia |