Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru patrat, din bambus, de 30x30x5 cm. Pavelele febricate din lemn cu fibra verticala sunt, deopotriva, blande cu cutitele dvs. si rezistente la taieturi.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubam30_979122 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
249,90 Lei
Fara TVA: 210,00 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 3,38 kg |
| Inaltime | 5 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material principal | bambus |