Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Satar de macelarie ranforsat, cu spate drept si lama de 26 cm. Caracteristici: - maner din plastic rosu, inelat anti-alunecare - lama de 26 cm, din inox-mol... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coufer26_684595 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
503,90 Lei
Fara TVA: 423,45 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | plastic |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 850 g |
| Grosime | 2,5 mm |
| Inaltime | 11 cm |
| Lungime | 26 cm |