Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fundul de lucru cu tavi de colectare, este compus din: - o plansa de transat reversibila (cu o latura lisa si o latura cu uluce pentru sucuri) - 4 tavite de colect... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coushnpl_804930 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
719,90 Lei
Fara TVA: 604,96 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | inox |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 4,9 kg |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Material principal | polietilena |