Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Masina pentru paste Atlas 150 Marcato, rosie, ce permite, gratie laminorului si accesoriilor sale: - trefilarea aluatului (laminare) pentru toate pastele italiene, lasa... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | patatrou_541558 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
533,90 Lei
Fara TVA: 448,66 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lungime 15cm |
| Alte materiale | otel rosu |
| Capacitate (litri) | 15 cm |
| Culoare | rosu |
| Greutate neta | 3,352 kg |
| Material principal | otel |