Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Fund de lucru din polietilena, pe talpici anti-derapante. Igienica si usor de intretinut, polietilena trece la spalatorul de vase si nu se deformeaza. Dimensiuni:... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coubiet3_886621 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
154,90 Lei
Fara TVA: 130,17 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | talpici antiderapante 0,5 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 2,4 kg |
| Inaltime | 2 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Material principal | polietilena |