Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gratar pe gaz cu placa neteda, cu 2 comenzi, 5500 W, emailat. Gratarul este prevazut cu doua butoane de reglare, cu pozitie pentru relanti, precum si cu aprindere piezo... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | recpgs60_345864 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
3.046,90 Lei
Fara TVA: 2.560,42 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | otel emailat |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 20,5 kg |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 43 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Material principal | Inox |
| Putere (W) | 5500 |