Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest cutit, cu lama alveolata, este ideal pentru somon si carpaccio de peste. Va permite sa decupati un file de pe piele, fara sa schimbati cutitul. La talon, ta... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | coursa30_927890 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
478,90 Lei
Fara TVA: 402,44 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lama 29,5cm, latime 1,6cm |
| Culoare | inox si negru |
| Greutate neta | 0,16 kg |
| Inaltime | 1,6 cm |
| Latime | 1,9 cm |
| Lungime | 41,5 cm |
| Material principal | inox |