Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Lighean landez (din regiunea Lande) pentru untura, din aluminiu de 3-4 mm, cu diametrul de 45 cm, inaltime de 17 cm, 20 litri. Manere reci, din inox. Ideal pentru dulceturi, c... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustbla45_313302 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
304,90 Lei
Fara TVA: 256,22 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | maner din inox |
| Capacitate (litri) | 20 |
| Diametru | 45 cm |
| Greutate neta | 1,81 kg |
| Inaltime | 17 cm |
| Material principal | aluminiu |