Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Cutitul cu cioc de pasare, cu tais concav, este conceput pentru curatarea fructelor sau legumelor rotunde. Cu o buna priza in mana, el permite incizarea si este ideal pe... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | courbeoi_719773 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
123,90 Lei
Fara TVA: 104,12 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lama 7,5cm, latime 1,5cm |
| Culoare | inox si negru |
| Greutate neta | 0,6 kg |
| Latime | 1,7 cm |
| Lungime | 18 cm |
| Material principal | inox |