Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Malaxor electric, cu cazan din cupru, de 30 de litri si arzator pe butan/propan integrat, de 10.000 W. Motor pentru amestecare, de 90 w, cu rotatie de 12 ture/minut. Structura... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustchc30_136178 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
20.101,90 Lei
Fara TVA: 16.892,35 Lei |
| Atribute | |
| Alte materiale | sasiu de inox |
| Capacitate (litri) | 30 litri |
| Culoare | gri |
| Diametru | 55 cm |
| Greutate neta | 25 kg |
| Inaltime | 85 cm |
| Material principal | cupru |
| Putere (W) | 10 000 |