Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Acest cutit este deosebit de polivalent, iar dimensiunea sa va permite sa maruntiti si sa transati cu usurinta. Caracterisitici: - lama din inox forjat Z40C13, de... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | courbo20_677816 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
248,90 Lei
Fara TVA: 209,16 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | lama 20cm, latime 4cm |
| Culoare | inox si negru |
| Greutate neta | 0,18 kg |
| Lungime | 31,8 cm |
| Material principal | inox |