Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Gradat din de 5 in 5°C, acest termometru din inox se aseaza sau se atarna de gratarul din cuptor. Plasat in vecinatatea preparatului dvs., la aceeasi inalt... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | thefouri_123904 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
77,90 Lei
Fara TVA: 65,46 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | diametru cadranului: 6cm |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 0,05 kg |
| Inaltime | 7,5 cm |
| Latime | 3,7 cm |
| Lungime | 6 cm |
| Material principal | inox |