Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vidcab10_734743 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
2.297,90 Lei
Fara TVA: 1.931,01 Lei |
Etuva de 10 litri. Etuva cu cuva pe aburi (bain marie), de 10 litri. Dimensiuni interioare utile ale cuvei: 28x20x16,5 cm. Cuva izolata, cu perete dublu, din plastic ABS. Cuva de gatire este din ABS termorezistent. Capac, gratar de fund si rezistenta de 650 Wati, din inox. 9 programe preinregistrate si 5 programe personalizabile si memorizabile, pentru a va porni rapid gatirile. Tom Press este agreat ca furnizor oficial de servicii post-vanzare al Reber, pentru Franta si Benelux.
| Atribute | |
| Alte materiale | inox |
| Capacitate (litri) | 10 |
| Culoare | gri |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 3,13 kg |
| Inaltime | 22,5 cm |
| Latime | 31 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Material principal | plastic ABS |
| Putere (W) | 650 |
| Voltaj (V) | 220 |