Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Deshidrator uscator alimentar cu termostat si tunel din plastic alimentar rasinos. Acest deshidrator este prevazut cu 5 tavi din plastic ABS alimentar. Aceste cosuri de uscare... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | secbio05_737815 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.087,90 Lei
Fara TVA: 914,20 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | cosuri pentru deshidratare: 24x36x4 cm |
| Culoare | alb |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 30 cm |
| Material principal | plastic |
| Putere (W) | 495 |
| Voltaj (V) | 220 |