Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Oale traditionale de 15 litri, din ceramica smaltuita. Perfecte pentru saramurari, dar si pentru muraturi, baituri, confieri sau conservari in untura. Dimensiuni: 38 x 3... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | covsag15_699738 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
857,90 Lei
Fara TVA: 720,92 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | 10 |
| Greutate neta | 24 kg |
| Inaltime | 36,5 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | ceramica smaltuita |