Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tocator de carne electric profesional Reber de tip 22, integral din inox. Motor ventilat, pentru folosire continua. Corp si surub din inox. Angrenaje din otel, ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | hac22rci_701973 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
4.889,90 Lei
Fara TVA: 4.109,16 Lei |
| Atribute | |
| Frecventa (Hz) | 50 |
| Greutate neta | 31 kg |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 26,5 cm |
| Lungime | 62,5 cm |
| Material principal | inox |
| Putere (W) | 2000 |
| Randament (kg/h) | intre 70 si 160 |
| Rotatii (trs/min) | 100 |
| Voltaj (V) | 220 |