Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Damigeana, zi... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | tondj025_451727 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
437,90 Lei
Fara TVA: 367,98 Lei |
Damigeana, zisa și butelca, din sticla, capcitate de 25 l, cu imbracatura din plastic, deschidere de 42 mm. Diam. superior: 41,5 cm. Diam. fundului: 33 cm. Inaltime de 52 cm.
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | deschidere gura: 4,2cm |
| Alte materiale | plastic |
| Diametru | 41,5 cm |
| Greutate neta | 3,95 kg |
| Inaltime | 52 cm |
| Material principal | sticla |