Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Lighean din inox, potrivit pentru untura si dulceturi. Caracteristici: - diametrul de 38 cm - inaltime de 14 cm - capacitate de 11,5 litri - mane... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustbli38_462788 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
180,90 Lei
Fara TVA: 152,02 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | grosime: 0,6 mm |
| Capacitate (litri) | 11,5 l |
| Culoare | inox |
| Diametru | 38 cm |
| Greutate neta | 1,145 kg |
| Inaltime | 14 cm |
| Material principal | inox |