Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | vidcthch_599997 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
4.543,90 Lei
Fara TVA: 3.818,40 Lei |
Acest fierbator termoplonjat pentru gatirea sub vid va gateste alimentele la temperatura dorita. Permite pastrarea unei temperaturi constante si omogene cu o marja de circa 0,05°C. Ecranul LCD permite regalrea temporizatorului si a temperaturii dorite. Rezistanta din inox cu o putere de 1300 W, carcasa din plastic de inalta calitate, compatibila cu normele alimentare. Potrivit pentru un volum de apa de pana la 40 de litri. Plaja de temperatura reglabila pana la 100 °C. Usor de fixat pe recipientele cu pereti rotunzi sau plati. Pompa de recirculare a apei, cu un debit de 16 l/min. Grila de protectie din INOX, alarma in caz de lipsa de apa (protectie contra nivelului prea scazut). Adancime de plonjare: de la 8 pana la 17 cm. Fabricat integral in UE. Se livreaza cu o notita si un ghid de gatire sub vid.
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Frecventa (Hz) | 50 Hz |
| Greutate neta | 2,4 kg |
| Latime | 9,8 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Material principal | plastic |
| Profunzime | 15,8 cm |
| Putere (W) | 1300 W |
| Voltaj (V) | 220 V |