Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Tigaie pentru mini clatite, cu diametrul de 12 cm, imbracata intr-un strat de ceara de albine (care aduce o protectie mai buna contra ruginii). Caracteristici: - ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustpbnbe_549488 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
79,90 Lei
Fara TVA: 67,14 Lei |
| Atribute | |
| Diametru | 12 cm |
| Greutate neta | 0,41 kg |
| Inaltime | 2,5 cm |
| Lungime | 24 cm |
| Material principal | fier |