Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | fuminore_224059 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
1.375,90 Lei
Fara TVA: 1.156,22 Lei |
Afumatoare dreptunghiulara, integral din inox, 38x26,5x80 cm, ce permite afumarea a diferiti pesti (pastravi, somoni, anghile...) si mezeluri, chiar si jamboane mari. Sertar pentru jar, din inox, livrat cu 3 gratare din otel, pentru afumarea la plat (fileuri grase de peste, pesti mici...) si 6 carlige in S, precum si un saculet de rumegus.
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | inaltime utila: 62cm |
| Culoare | inox |
| Greutate neta | 12,3 kg |
| Inaltime | 80 cm |
| Latime | 26,5 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Material principal | inox |