Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Feliator de paine, din bambus, cu grila pentru firmituri, detasabila si Lama de taiere lata, din inox.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matpga43_314325 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
304,90 Lei
Fara TVA: 256,22 Lei |
| Atribute | |
| Greutate neta | 1,45 kg |
| Inaltime | 8,5 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Material principal | bambus |