Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Spatula pentru temperatura inalta, din polyglass, 30 cm, va permite sa amestecati energic preparate realmente compacte. Caracteristici: - realizata din polyglass... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | gatspo30_299360 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
29,90 Lei
Fara TVA: 25,13 Lei |
| Atribute | |
| Culoare | alb |
| Greutate neta | 50 g |
| Latime | 5,3 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Material principal | polyglass |