Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Suport de farfurie cu diametru reglabil de la 10 la 70 cm si pliabil, pentru depozitarea intr-un sertar din bucatarie. Conceput special pentru tigaile de paella.... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | ustdespa_504276 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
49,90 Lei
Fara TVA: 41,93 Lei |
| Atribute | |
| Capacitate (litri) | pentru farfurii cu diametrul intre 10 si 70cm |
| Diametru | 53.5 cm |
| Greutate neta | 0.195 kg |
| Inaltime | 2.4 cm |
| Material principal | metal |