Cosul tau este gol!
Bine ai venit in Curte si Bucatarie!
Suport de farfurie pentru trei marimi diferite, care se depoziteaza cu usurinta, pentru un maximum de spatiu. ... Detalii
| Recenzii: | Spune-ti opinia |
| Cod produs: | matdspla_251680 |
| Disponibilitate: | In Stocul Producatorului; Livrare 7-14 zile. |
| Pret: |
79,90 Lei
Fara TVA: 67,14 Lei |
| Atribute | |
| Alte dimensiuni | baza mica 19cm, baza mare 20,5cm |
| Culoare | gri |
| Greutate neta | 0,510 kg |
| Inaltime | 1 cm |
| Latime | 24,5 cm |
| Lungime | 24,5 cm |
| Material principal | crom |